9,623
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
| dimensions (WxDxH) || 14,5cm x 3,5cm x 19cm | | dimensions (WxDxH) || 14,5cm x 3,5cm x 19cm | ||
|- | |||
| weight (empty) || 254g | |||
|} | |} | ||
==ageing== | ==ageing== |