9,623
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| dimensions (WxDxH) || ca. 13,5cm x ca. 3,1cm x ca. 18,9cm | | dimensions (WxDxH) || ca. 13,5cm x ca. 3,1cm x ca. 18,9cm | ||
|- | |||
| weight (empty) || 258g | |||
|} | |} | ||
==experience== | ==experience== |