9,623
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| dimensions (WxDxH) || ca. 11cm x 3cm x 14,5cm | | dimensions (WxDxH) || ca. 11cm x 3cm x 14,5cm | ||
|- | |||
| weight (empty) || 180g | |||
|} | |} | ||
==experience== | ==experience== |