Chameleon Pocket: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| dimensions (WxH) || 11cm x 14,5cm | | dimensions (WxH) || 11cm x 14,5cm | ||
|- | |||
| weight (empty) || 115g | |||
|} | |} | ||
==experience== | ==experience== |