9,623
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| dimensions (WxDxH) || | | dimensions (WxDxH) || | ||
|- | |||
| weight (empty) || 206g | |||
|} | |} | ||
==colours== | ==colours== |