9,623
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| dimensions (WxDxH) || 13,2cm x 5cm (stuffed) x 19cm | | dimensions (WxDxH) || 13,2cm x 5cm (stuffed) x 19cm | ||
|- | |||
| weight (empty) || 362g | |||
|} | |} | ||
==experience== | ==experience== |