9,623
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| dimensions (WxDxH) || 20cm x 5cm x 23,5cm | | dimensions (WxDxH) || 20cm x 5cm x 23,5cm | ||
|- | |||
| weight (empty) || 335g | |||
|} | |} | ||
==experience== | ==experience== |