9,623
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| dimensions (WxDxH) || 13,5cm x 3,5cm x 19cm | | dimensions (WxDxH) || 13,5cm x 3,5cm x 19cm | ||
|- | |||
| weight (empty) || 230g | |||
|} | |} | ||
==experience== | ==experience== |